Lučina nadýchaná 60x20g

1 KT
Česká republika
Lučina nadýchaná. Hmotnosť/ Objem balenia: 60 x 20g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Rodinné balenia
Cena za kg 14,32 €
Na sklade viac ako 1 KT
17,19 € s 19% DPH
Lučina nadýchaná 60x20g

Mäkký nezrejúci vysokotučný termizovaný našľahaný syr.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-8°C
  • Návod na použitie: priama konzumácia
Zloženie

Zloženie výrobku: TVAROH 99,5 % (MLIEKO, SMOTANA, mliekarenské kultúry), soľ. Našľahané dusíkom. Môže obsahovať RYBY a škrupinové plody.

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko, ryby, škrupinové plody

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 235
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 972
Tuky [Gram] 22
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 15
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.4
z toho cukry [Gram] 3.3
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 5.9
Soľ (NaCl) [Gram] 0.62
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 60 x 20g.

Podobné produkty
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 2kg
1 ks
Taliansko
18,99 €
9,50 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Jogurt biely SABI 3kg
1 ks
Slovensko
8,19 €
2,73 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Doma
1 ks
Slovensko
16,99 €
3,40 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Jogurt krémový marhuľa 3kg
1 ks
Česká republika
9,99 €
3,33 €/kg
Majonéza Slaninová 5kg Lapajkove Špeciality
1 ks
Slovensko
35,29 €
7,06 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
1 ks
Česká republika
13,89 €
1,39 €/LIT
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Lučina & Skyr 120 g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Vyskočilova 1481/4 Michle 140 00 Praha 4 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Lučina & Skyr 120 g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Syr Toast & Burger Čedar 130g Bambino
1 ks
Rakúsko
2,19 €
16,85 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Syr Toast & Burger Ementál 130g Bambino
1 ks
Rakúsko
2,19 €
16,85 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Lučina nadýchaná 60x20g
Lučina nadýchaná 60x20g
17,19 € s 19% DPH