Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g

1 ks
Slovensko
Smotanová nátierka. Termizovaná.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 9,27 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,39 € s 19% DPH
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g

Chuť jedna báseň...

Nátierky ako ich poznáte už roky. Sú stále vyrábané podľa tradičných receptov, ktoré sa vylepšujú novými príchuťami pri zachovaní ich pôvodnej textúry.

Milsy nátierka s kúskami údeného syra 200 g

Vlastnosti
  • Výrobok neobsahuje glutén
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 1 ºC do 8 ºC.
  • Chladené

Zloženie
Smotana 76 %, parený údený syr 15 % (mlieko, jedlá soľ, syridlo, mliekarenská kultúra), sušené mlieko, zemiakový škrob, maslo, jedlá soľ 0,5 %, mliekarenská kultúra
 
Energia: 1359/328 kJ/kcal Tuky: 29,9 g (z toho nasýtené mastné kyseliny): 20,6 g Sacharidy: 7,1 g (z toho cukry): 5,1 g Bielkoviny: 7,8 g Soľ: 0,83 g
Alergény

Lepok

Alergény sú zvýraznené hrubo.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g  

Podobné produkty
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
Výpredaj
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Momentálne nedostupný
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,22 €
1,65 €/kg
Momentálne nedostupný
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
Výpredaj
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Momentálne nedostupný
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Milsy bán. tvaroh odtuč. hrudkovitý 250g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,89 €
0,47 €
1,89 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
Očakávame 29.09.
1 ks
1,89 €
7,56 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Polooštiepok Gril kompletka slivka chilli 250g Banovecká
1 ks
Slovensko
3,99 €
15,96 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký smotanový jogurt biely 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,22 €
1,65 €/kg
Momentálne nedostupný
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g Milsy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,00 €
9,05 €/kg
Momentálne nedostupný

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1,39 € s 19% DPH