Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plesňové a zrejúce
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 17,42 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,09 € s 19% DPH
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů

Král Sýrů Hermelín originál má zamatovo hebkú pleseň na povrchu, krémovú konzistenciu a typickú šampiňónovú arómu. Hermelín Kráľ Syrov originál odporúčame podávať s červeným vínom burgundského typu, červenými ríbezľami a chrumkavým pečivom.

Značka
  • Král Sýrů
Krajina pôvodu
  • Česká republika
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 2-8 °C.
  • Chladené
Zloženie

Mlieko, Soľ, Mliekarenské kultúry.

Výživové hodnoty na 100 g:
Energia1376 kJ/332 kcal
Tuky28 g
z toho nasýtené mastné kyseliny20 g
Sacharidy2 g
z toho cukry<0,5 g
Bielkoviny18 g
Soľ1,6 g
Alergény

Mlieko

Vyrobené v závode, ktorý spracováva kravské aj kozie mlieko.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 120 g 

Podobné produkty
Syr Encián s bielou plesňou gastro 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,35 €
11,25 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 1kg
1 ks
Slovensko
13,59 €
22,65 €/kg
Pravnianske Nakladané blaťácke zlato 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,39 €
29,05 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg
Nakladaný hermelín s nivou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Gorgonzola Piccante Bacco Verde DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
5,39 €
26,95 €/kg
Pravnianska Nakladaná niva 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
Výpredaj
Olomoucké tvarôžky 100g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
19,90 €/ks
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Pravniansky Naklad. hermelín s nivou 350g VÝPREDAJ
1 ks
6,89 €
3,45 €
15,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 350g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Olomoucké tvarôžky 100g
1 ks
Česká republika
1,99 €
19,90 €/kg
Gorgonzola Dolce Bacco DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Pravnianska Nakladaná niva 340g VÝPREDAJ
1 ks
6,29 €
1,57 €
7,15 €/kg
Momentálne nedostupný
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 1kg
1 ks
Slovensko
13,79 €
22,98 €/kg
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
1 ks
Česká republika
2,09 €
17,42 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
1 ks
Česká republika
2,09 €
17,42 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
2,09 € s 19% DPH