Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Smotanové
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 17,79 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,49 € s 19% DPH
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g

Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g

Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g

Popis

Lučina Nadýchaná je ako pohladenie, ktoré poteší Vaše ústa vďaka spojeniu tvarohu, lahodnej jemnej smotany a našľahanej textúry. Vyrobené v ČR.

Značka

Lučina

Pôvod
Krajina pôvodu: Česká republika
Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na spodnej strane obalu. Skladujte pri teplote 2-8 °C.
  • Chladené

Zloženie

Tvaroh 99 % (mlieko, smotana 21 %, mliekarenské kultúry), Soľ

Výživové hodnoty na 100 g výrobku
energia1063 kJ/257 kcal
tuky24 g
z toho nasýtené mastné kyseliny17 g
sacharidy3,1 g
z toho cukry3,0 g
bielkoviny7,2 g
soľ0,63 g
Porcia = 28 g
5 porcií v balení
* referenčný príjem
Alergény

Ryby: Môže obsahovať ,Mlieko: Obsahuje, Orechy: Môže obsahovať 

 

 

Môže obsahovať ryby a škrupinové plody.

Obsah balenia

140 g - Téglik

Podobné produkty
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Syr smotanový Land-Frischkase 3kg Bayernland
1 ks
Nemecko
23,49 €
7,83 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
-20%
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Syr Philadelphia 24% 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia vedierko 500g
1 ks
Nemecko
7,19 €
14,38 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 500g
1 ks
Taliansko
5,59 €
11,18 €/kg
Mascarpone 2kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
16,69 €
8,34 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
1 ks
Česká republika
2,09 €
17,42 €/kg
Pribináček Vanilka 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
2,49 € s 19% DPH