Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 9,27 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,39 € s 19% DPH
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g

Smotanová nátierka. Termizovaná.

Chuť jedna báseň...

Nátierky ako ich poznáte už roky. Sú stále vyrábané podľa tradičných receptov, ktoré sa vylepšujú novými príchuťami pri zachovaní ich pôvodnej textúry.
 

Milsy nátierka s červenou paprikou 200 g

Vlastnosti
  • Výrobok neobsahuje glutén
Značka

Milsy

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 1 ºC do 8 ºC.
  • Chladené

Zloženie

Zloženie:

Smotana 80 %, ochucujúca zložka s paprikou 10 % (paprika 50 %, voda, plnotučná horčica, jedlá soľ 2 %, cibuľa, mletá paprika 2 %, ocot kvasný liehový, modifikovaný kukuričný škrob, paprikový oleorezín), sušené mlieko, maslo, zemiakový škrob, jedlá soľ 0,5 %, mliekarenská kultúra

Výživové údaje na 100 g:

Energia: 1330/322 kJ/kcal Tuky: 30,8 g (z toho nasýtené mastné kyseliny): 21,4 g Sacharidy: 7,1 g (z toho cukry): 3,5 g Bielkoviny: 4,1 g Soľ: 0,70 g
Alergény
Lepok: Neobsahuje

Alergény sú zvýraznené hrubo

Obsah balenia

150 g - Plastový obal

ROZMERY
Výška regálu: 94 mm
Šírka regálu: 94 mm
Hĺbka regálu: 48 mm

 

Podobné produkty
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
Výpredaj
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Momentálne nedostupný
Milsy bánovecký dezert smotanový mango-marakuja 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Syr Parenica údená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,22 €
1,65 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g MIlsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
7,56 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
Výpredaj
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Polooštiepok Gril kompletka slivka chilli 250g Banovecká
1 ks
Slovensko
3,99 €
15,96 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1,39 € s 19% DPH