Smotanové a syrové nátierky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
52 produktov
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Nátierka smotanová MANA 200g
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Syr Philadelphia 24% 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Žervé krémové 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Nátierka krémová CREME CHEESE ARLA vedro 3kg
1 ks
Dánsko
23,79 €
7,93 €/kg
Syr Philadelphia natur 24% 200g
1 ks
Nemecko
3,29 €
16,45 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Syr tavený vedierko 1kg President
1 ks
Česká republika
8,29 €
8,29 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana