Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri

1 ks
Slovensko
Kiri Roztierateľný tavený syr 12 ks 200 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 10,75 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,15 € s 19% DPH
2,69 €
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
Skladovanie:

Skladujte pri teplote od +4 ℃ do +8 ℃. Počas predaja je možné vystavovať pri teplote do +24 ℃ najviac 21 dní. Minimálna trvanlivosť uvedená na prednej strane obalu.

Zloženie
  • Tvaroh 77 % (z toho smotana 53 % vo finálnom výrobku)
  • Pitná voda
  • Maslo
  • Mliečne bielkoviny
  • Srvátka s obsahom vápnika
  • Taviaca soľ: E452
  • Jedlá soľ
  • Tuk v sušine najmenej 65 %

Alergény - obsahuje:

  • Mlieko

Výživové hodnoty:

  na 100 g na 16,66 g
Energia 1262 kJ / 305 kcal 210 kJ / 51 kcal
Tuky 29 g 4,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 19,5 g 3,2 g
Sacharidy 2,5 g 0,4 g
z toho cukry 2,5 g 0,4 g
Bielkoviny 8,5 g 1,4 g
Soľ 1,4 g 0,23 g
Vápnik 520 (65%*) mg 87 (11%*) mg
*Denné referenčné príjmy minerálnych látok (dospelí)    
Balenie obsahuje 12 porcií po 16,66 g    
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200 g - Krabica.

Podobné produkty
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr Leerdammer 50% Delacréme plátky 125g
1 ks
Holandsko
2,49 €
19,92 €/kg
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
2,15 € s 19% DPH
2,69 €