Syráreň Bel Slovensko a.s.

Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovensko
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
27 produktov
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Syr Leerdammer 30% Lightlife plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál blok 170g
1 ks
Holandsko
2,99 €
17,59 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr Karička na gril typu Halloumi Bylinky 200g
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu a gril typu Halloumi Burger 200g Karička
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Gyros korenie 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Leerdammer 50% Delacréme plátky 125g
1 ks
Holandsko
2,49 €
19,92 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Med a horčica 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
Veselá kráva Sýr a Křup 35g
1 ks
Česká republika
0,99 €
28,28 €/kg
Syr Leerdammer 48% Caractére plátky 125g
1 ks
Holandsko
2,49 €
19,92 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana