Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička

1 ks
Česká republika
Karička Eidam plátky klasik XXL 150 g
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 13,27 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,99 € s 19% DPH
2,89 €
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička

Polotvrdý zrejúci plnotučný syr plátkovaný.

Karička rozšírila svoje rady aj o tvrdé plátky v XXL balení pre celú rodinu. Karička plátky nájdete vo viacerých variantoch – Karička eidam plátky klasik 45 %, eidam plátky fit 30 % a eidam plátky údené na bukovom dreve či gouda, v klasickom tvare podkovy či okrúhlom tvare ideálne pre použitie do kaizerky alebo burgru.

Skladovanie:

Chladené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do : ( pozri na obale). Skladujte pri teplote od +4°C do +8°C. Spotrebujte do 72 hodín po otvorení.
Zloženie
Výživové hodnoty na 100 g
Energia 1 440 kJ/343 kcal
Tuky/z toho nasýtené mastné kyseliny 27 g/18 g
Sacharidy/z toho cukry 1 g/<0,5 g
Bielkoviny 26 g
Soľ 1,8 g

Zloženie výrobku: Mlieko, Jedlá soľ, Mliekarenské kultúry, Mikrobiálny enzým, Tuk v sušine 45 %

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 343
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1440
Tuky [Gram] 27
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 18
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1
z toho cukry [Gram]  <0,5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 26
Soľ (NaCl) [Gram] 1.8
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g - Tácka

Podobné produkty
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Eidam údený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr na panvicu &amp; gril typu Halloumi Gyros korenie 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Karička na gril typu Halloumi Bylinky 200g
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu&amp;gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr na panvicu &amp; gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr na panvicu &amp; gril typu Halloumi Med a horčica 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Syr na panvicu &amp; gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Leerdammer 30% Lightlife plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Syr na panvicu &amp; gril typu Halloumi Med a horčica 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr na panvicu&amp;gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu a gril typu Halloumi Burger 200g Karička
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1,99 € s 19% DPH
2,89 €