Syr Babybel mini 5x20g

1 BA
Holandsko
Syr MINI BABYBEL 5 x 20g / balenie
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 28 BA
Cena za kg 1,99 €
Na sklade viac ako 10 BA
1,99 € s 19% DPH
2,49 €
Syr Babybel mini 5x20g

Babybel je prírodný syr vyrobený na Slovensku a hygienicky zabalený vo vosku. Je zo 100% slovenského mlieka a bez Éčok. Tento produkt je vhodný aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu (obsahuje menej ako 0,01g laktózy na 100g syra). Je plný vápnika a proteínov.

5 syrov x 20 g = 100 g e.

Vlastnosti
  • 100% slovenského mlieka
  • Prírodný syr
  • Z mlieka získaného od kráv kŕmených krmivom bez GMO
Značka
  • Babybel
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote +4°C až +8°C.
  • Chladené
Príprava a použitie
  • Aby sa predišlo nebezpečenstvu udusením detí mladších ako 4 roky, nakrájajte syr na kúsky veľkosti detského sústa.
  • Pred konzumáciou odstráňte vosk.
Zloženie

Mlieko, Jedlá soľ, Mliekarenské kultúry, Mikrobiálny enzým, Tuk v sušine 45%

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty na 100 g
Energia1225 kJ
295 kcal
Tuk23 g
z toho nasýtené mastné kyseliny15,5 g
Sacharidy< 0,01 g
z toho cukry< 0,01 g
Bielkoviny22 g
Soľ1,8 g
Vápnik680 mg (85%*)
*% denný referenčný príjem

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 20 g.

Podobné produkty
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-25%
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,39 €
0,29 €
14,63 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Paprika č.so syrom bez lakt. 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
3,79 €
1,90 €
12,63 €/kg
Momentálne nedostupný
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-75%
Olivy zelené so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
3,59 €
0,90 €
5,98 €/kg
Momentálne nedostupný
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-20%
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
10,60 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál blok 170g
1 ks
Holandsko
2,99 €
17,59 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr na panvicu &amp; gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Babybel mini 5x20g
Syr Babybel mini 5x20g
1,99 € s 19% DPH
2,49 €