Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g

1 ks
Poľsko
Syrokrém S pažítkou XXL 150 g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Smotanové
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 10,60 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,59 € s 19% DPH
1,99 €
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g

Syrový výrobok termizovaný s pažítkou.

Radi si dáte niečo naozaj lahodné? Potom práve pre Vás je novinka Syrokrém čerstvá chuť ideálna voľba. Kvalitná receptúra s vysokým obsahom tvarohu, 100% bez konzervantov, krémová konzistencia a výborná chuť. Ochutnajte čerstvú novinku hneď v 4 príchutiach – čistá, s pažítkou, s jarnou cibuľkou a s paprikou a paradajkami. Teraz aj vo väčších rodinných baleniach 150 g.

Skladovanie:

Chladené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do : ( pozri na obale). Skladujte pri teplote od +4°C do +8°C.
Zloženie
Výživové hodnoty na 100 g:
Energia 770 kJ/187 kcal
Tuky 16,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 3,5 g
z toho cukry 3,5 g
Bielkoviny 6 g
Soľ 1 g

Zloženie výrobku: Tvaroh (65,5%, z toho smotana 21,5%), Pitná voda, Jedlá soľ, Pažítka (0,6%), Zahusťovadlá: (pektíny, guarová guma), Sušená cibuľa, Laktóza, Glukózový sirup, Fruktóza, Aróma, Regulátor kyslosti: kyselina mliečna, Mleté zelené korenie (0,08%), Sušená cibuľa, Sušený cesnak, Stabilizátor: karagénan, Tuk v sušine najmenej: 57%

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 187
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 770
Tuky [Gram] 16.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 11
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.5
z toho cukry [Gram] 3.5
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6
Soľ (NaCl) [Gram] 1
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g - Téglik

Podobné produkty
Mascarpone Talianske STERILGARDA 500g
1 ks
Taliansko
5,59 €
11,18 €/kg
Syr Philadelphia 24% 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
Syr Philadelphia vedierko 500g
1 ks
Nemecko
7,19 €
14,38 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Mascarpone 2kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
16,69 €
8,34 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Syr smotanový Land-Frischkase 3kg Bayernland
1 ks
Nemecko
23,49 €
7,83 €/kg
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Karička na gril typu Halloumi Bylinky 200g
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1,59 € s 19% DPH
1,99 €