Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 36 ks
Cena za kg 9,52 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,19 € s 19% DPH
1,49 €
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička

Karička je najobľúbenejší tavený syr vyrábaný na Slovensku s typickou lahodnou chuťou. Je zdrojom proteínov, s vysokým obsahom vápnika a vitamínu D. Karička má vysokú kvalitu a je bez pridaných konzervantov, farbív a umelých aróm. Aby sme ulahodili každému spotrebiteľovi, môžete si pochutiť na Karičke v siedmich variantoch ako šunka, smotana, ementál, pažítka, paprika, čedar alebo light.

Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od +4°C do +25°C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej časti obalu.
  • Pri izbovej teplote
Zloženie

Obnovené odtučnené mlieko, Syry, Maslo, Pasterizované mlieko, Smotana, Taviaca soľ E452, Ementálová aróma, Zahustená zakysaná srvátka, Stabilizátor E472e, Karagenan, Jedlá soľ, Vitamín D, Tuk v sušine 46%

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty na 100g
Energia 867 kJ/209 kcal
Tuk 17 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 11,2 g
Sacharidy 5 g
z toho cukry 5 g
Bielkoviny 9 g
Soľ 2,1 g
Vápnik 283 mg (35%*RP)
Vitamín D 2,4 µg (48%*RP)

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ/2 000 kcal)

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 125 g - Krabica



Podobné produkty
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Syr na panvicu a gril typu Halloumi Burger 200g Karička
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Gyros korenie 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr Karička na gril typu Halloumi Bylinky 200g
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
Syr na panvicu a gril typu Halloumi Burger 200g Karička
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1,19 € s 19% DPH
1,49 €