Syrokrém čerstvá chuť protein 80g

1 ks
Poľsko
Syrokrém Protein 80 g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Tavené
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 16,12 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,29 € s 19% DPH
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g

Tvarohový syrový výrobok, termizovaný.

Radi si dáte niečo rýchle, lahodné a sýte? Potom je pre vás novinka Syrokrém čerstvá chuť PROTEIN 80g ideálnou voľbou. Kvalitná receptúra s vysokým obsahom tvarohu a proteínu, nižším obsahom tuku, krémovou konzistenciou a skvelou chuťou vás určite poteší. Doprajte si ho v každej chvíli, keď potrebujete doplniť energiu a bielkoviny - či už ako rýchly snack s mrkvou, krekrami, do wrapu alebo na chlieb. Ochutnajte čerstvú novinku Syrokrém PROTEIN, ktorá je dostupná v praktickom 80g balení.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do : ( pozri na obale). Skladujte pri teplote od +4°C do +8°C.
Zloženie

Zloženie výrobku: Tvaroh a odtučnený tvaroh (86 %), Pitná voda, Zahusťovadlá (pektíny, karobová guma, karagénan), Regulátor kyslosti (kyselina mliečna), Jedlá soľ, Tuk v sušine 35 %

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 138
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 574
Tuky [Gram] 10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3
z toho cukry [Gram] 3
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 9
Soľ (NaCl) [Gram] 0.8
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 80 g - Téglik

Podobné produkty
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Syr tavený Smotanový 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Original 125g Leerdammer
1 ks
Francúzsko
2,59 €
20,72 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
21,99 €
5,50 €
2,75 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-20%
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál blok 170g
1 ks
Holandsko
2,99 €
17,59 €/kg
Syr Leerdammer 30% Lightlife plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1,29 € s 19% DPH