Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Krupica, škrob
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,95 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,79 € s 19% DPH
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker

Dr. Oetker Solamyl jemný zemiakový škrob bezgluténový 200 g

Popis

Prvotriedny jemný zemiakový škrob Dr. Oetker Solamyl. Tradičná kvalita, univerzálne použitie. Na zjemnenie cesta, zahustenie omáčok, prípravu náplní a dezertov aj pre ázijskú kuchyňu.
Vďaka dôkladnému výberu kvalitných surovín a dôkladnej kontrole nášho výrobného procesu Vám garantujeme kvalitný jemný zemiakový škrob Solamyl ako bezgluténový a vhodný aj pre vegánov. Originál je len jeden.

Jemný zemiakový škrob*
*zemiakový škrob je prirodzene bezgluténová potravina

Vlastnosti
  • Akcia +20% zdarma
  • Bezgluténový
  • Originál
  • Na zjemnenie ciest a zahustenie omáčok, na prípravu náplní a dezertov

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Zjemnenie cesta Na zjemnenie piškótového cesta môžeme nahradiť až 1/3 hmotnosti múky škrobom Solamyl. Zahustenie omáčky Na zahustenie omáčky pridáme na 700 ml tekutiny asi 50 g škrobu Solamyl rozmiešaného v 50 ml vody a necháme asi 3 minúty povariť.

Lifestyle
  • Bez lepku
  • Vhodné pre vegánov

 

Zloženie

Zemiakový škrob

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1386 kJ/326 kcal
Tuky0,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,4 g
Sacharidy80 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny0,1 g
Soľ0,03 g

 

Obsah balenia

240 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu: 158 mm
Šírka regálu: 100 mm
Hĺbka regálu: 40 mm

 

Podobné produkty
Kukuričná krupica 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Krupica detská premium 500g, Mlyn Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,79 €
1,58 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,21 €
10,50 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1,79 € s 19% DPH