Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker

1 ks
Česká republika
Dr. Oetker Crème Olé Čokoláda aróma. Hmotnosť/Objem balenia: 56g ( 0,056kg ).
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Pudingy
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 19,46 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,09 € s 23% DPH
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker

Dr. Oetker Crème Olé Čokoláda aróma - Dokonalé krémový s rýchlou prípravou. To je Crème Olé. Nenahraditeľný pri použití do Trasených receptov a obľúbený ako dezert pre akúkoľvek príležitosť.

Vlastnosti
  • Bez varenia
  • Hotový za 3 min. 
Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zvare.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • 1. Do vysokej nádoby nalejeme 300 ml studeného mlieka. Obsah vrecka pomaly sypeme do mlieka a zároveň šľaháme elektrickým ručným šľahačom 3 minúty pri najvyšších otáčkach.
    2. Hotový dezert nalejeme do misiek. Môžeme konzumovať okamžite. Hotový výrobok je určený k rýchlej spotrebe.
Zloženie

Cukor, Modifikovaný kukuričný škrob, Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (9 %), Zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza), Aróma.

Alergény

Môže obsahovať mlieko, vajcia, pšeničnú múku a múku z vlčieho bôbu.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 97,00
Energetická hodnota [KJ]: 407,00
Tuky [Gram]: 1,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,90
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 18,00
z toho cukry [Gram]: 12,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,20
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,090

* dezert pripravený podľa návodu s polotučným mliekom (1,5 % tuku)

** referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Celkový počet porcií z jedného balenia: 3

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 56g ( 0,056kg ).

Podobné produkty
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Puding Kakaový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Želatína na stuženie krémov 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
54,50 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1,09 € s 23% DPH