Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella

1 ks
Slovensko
Racionella Ryžová krupica celozrnná. Hmotnosť/Objem balenia: 300g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Granola, Müsli a kaše
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 4,97 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,49 € s 19% DPH
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella

Bezgluténová Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella.

Skladovanie

Skladujte v suchu a chráňte pre priamym slnečným žiarením.

 

 

Zloženie
100% ryžová krupica

 

Alergény
Môže obsahovať stopy arašidov, orechov a sóje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 356 kcal
Energetická hodnota [KJ]: 1510 kJ
Tuky [Gram]: 2,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 70,50
z toho cukry [Gram]: 0,4 g
Vláknina [Gram] 1,50
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,4 g
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,01 g
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 300g.

Podobné produkty
Granola proteínová med a mandľe 300g GymBeam
1 ks
Európska únia
5,15 €
17,17 €/kg
Ovsená kaša s čokoládou 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Granola  Biela čokoláda&Kešu Mango 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
45,56 €/kg
Lupienky z lúpaného tigrieho orecha 300g Tigernut
1 ks
Slovensko
9,19 €
30,63 €/kg
Granola Čokoláda & Oriešok 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,09 €
40,36 €/kg
Ovsená kaša natural 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Cereálna kaša viaczrnná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,29 €
7,63 €/kg
Cereálna kaša pohánková 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,89 €
9,63 €/kg
Cereálna kaša jačmenná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,39 €
7,97 €/kg
Granola 5 druhov orechov s medom 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,89 €
43,56 €/kg
Granola Orechy & Javorový sirup 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
12,09 €
48,36 €/kg
Ovsená kaša s jahodami 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ryžová kaša Jablko škorica 600g Voxberg
1 ks
Slovensko
16,79 €
27,98 €/kg
Lúpaný tigrí orech z Valencie 400g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,39 €
25,98 €/kg
Ovsená kaša jablko a škorica 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Knuspi Rýchla kaša Ryžová 250g
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Cereálna kaša pšenová 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,49 €
8,30 €/kg
Granola Bobule & Goji 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,99 €
43,96 €/kg
Ovsené vločky minútové bezlepkové 500g Vilgain
1 ks
Fínsko
2,09 €
4,18 €/kg
Cereálna kaša lahodná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,99 €
9,97 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1,49 € s 19% DPH