Škrob kukuričný 1kg Lunys

1 ks
Slovensko
Kukuričný škrob. Hmotnosť / Objem balenia: 100g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Krupica, škrob
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 3,49 €
Na sklade viac ako 100 ks
3,49 € s 19% DPH
Škrob kukuričný 1kg Lunys

Natívny kukuričný škrob.

  • Skladovanie: 365 dní, suchý dobre vetrateľný sklad
  • Návod na použitie: podľa želanej hustoty pokrmu

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie

Zloženie výrobku: natívny kukuričný škrob

Alergény (zoznam zložiek): nie

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 353
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1500
Tuky [Gram] 0.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 88
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.4
Obsah balenia

25x35

Podobné produkty
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
Krupica detská premium 500g, Mlyn Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,79 €
1,58 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Kukuričná krupica 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Sirup Tropical-Passionfruit 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Sirup Čučoriedkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Lunys Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
5,59 €
5,59 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Lunys Zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,79 €
4,79 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Zmes korenia na kura 550g Lunys
1 ks
Slovensko
7,59 €
13,80 €/kg
Korenie škorica celá 250g Lunys
1 ks
Vietnam
7,49 €
29,96 €/kg
Univerzálna hnedá omáčka 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
9,39 €
9,39 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Škrob kukuričný 1kg Lunys
Škrob kukuričný 1kg Lunys
3,49 € s 19% DPH