Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker

1 ks
Maďarsko
Solamyl bezgluténový. Hmotnosť/Objem balenia: 1kg
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Krupica, škrob
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 6,79 €
Na sklade viac ako 100 ks
6,79 € s 19% DPH
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker

Solamyl. Jemný zemiakový škrob, bezgluténový.



  • Skladovanie: Skladujte v suchu!
  • Návod na použitie: Použitie: Na zahusťovanie jedál, na zjemnenie múčnikov, koláčov a na prípravu špecialít ázijskej kuchyne.
Zloženie

Zloženie výrobku: zemiakový škrob

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať VAJCIA a MLIEKO.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 317
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1348
Tuky [Gram] 0.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] -
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 79
z toho cukry [Gram] -
Vláknina [Gram] -
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.1
Soľ (NaCl) [Gram] 0.01
Obsah balenia

1ks = 1kg

Podobné produkty
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Krupica detská premium 500g, Mlyn Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,79 €
1,58 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Kukuričná krupica 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
6,79 € s 19% DPH