Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker

1 BA
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Droždie
Množstvo v kartóne 24 BA
Cena za ks 0,33 €
Na sklade viac ako 500 BA
0,99 € s 19% DPH
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker

Dr. Oetker Droždie, aktívne sušené pekárske droždie. Hmotnosť / Objem balenia: : 3x7g (0,021kg). Minimálna objednávka pre produkt je 1 balenie (3ks).

Dr. Oetker Droždie 3x7g

Balené v ochrannej atmosfére.

Vlastnosti
  • Príprava bez kvásku
  • Vždy sa podarí
  • Pre extra vláčne a nadýchané cesto
Značka

Dr. Oetker

Pôvod
Krajina pôvodu: Nemecko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu a pri teplote do 20 °C.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Vystačí na 500 g múky.
Zodpovedá 25 g čerstvého droždia.

1 Obsah balíčka dôkladne zamiešame s múkou.
2 Pridáme ďalšie prísady uvedené v recepte, vrátane tekutiny inak potrebnej na prípravu kvásku a vypracujeme cesto, ktoré necháme vykysnúť obvyklým spôsobom.

 

Zloženie

Aktívne sušené pekárske droždie, Emulgátor (sorbitan monostearát)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:1658 kJ/392 kcal
Tuky6,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,0 g
Sacharidy36 g
z toho cukry0,0 g
Bielkoviny48 g
Soľ3,75 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: : 3x7g (0,021kg). Minimálna objednávka pre produkt je 1 balenie (3ks).

Podobné produkty
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Droždie čerstvé 42g Fala
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,67 €/kg
Droždie sušené pizza 500g Viva
1 ks
Francúzsko
10,39 €
20,78 €/kg
Droždie sušené so sladom lahôdkové 150g Provita
1 ks
Francúzsko
4,15 €
27,67 €/kg
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
1 ks
Francúzsko
5,49 €
21,96 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Želatína na stuženie krémov 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
54,50 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
0,99 € s 19% DPH