Kukuričná krupica 500g Vido

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Krupica, škrob
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 1,78 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,89 € s 19% DPH
Kukuričná krupica 500g Vido

Vido Kukuričná krupica, racio. Hmotnosť / Objem balenia 500 g (0,5 kg)

kukuričná krupica, racio

SKLADOVANIE

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením

Zloženie

Kukuričná krupica 100 %

 

ALERGÉNY

Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, arašidy, orechy, vlčí bôb

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 352,00
Energetická hodnota [KJ]: 1478,00
Tuky [Gram]: 2,40
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 71,00
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram] 5,90
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,00
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia 500 g (0,5 kg)

Podobné produkty
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
Krupica detská premium 500g, Mlyn Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,79 €
1,58 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Šošovica 5kg Vido
1 ks
Kanada
19,29 €
3,86 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Šošovica červená lúpaná polená 400g Vido
1 ks
Turecko
1,69 €
4,23 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Šošovica červená lúpaná polená 1kg Vido
1 ks
Turecko
3,75 €
3,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kukuričná krupica 500g Vido
Kukuričná krupica 500g Vido
0,89 € s 19% DPH