Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker

1 ks
Maďarsko
Gustin bezgluténový. Hmotnosť/Objem balenia: 1kg
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Krupica, škrob
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 7,49 €
Na sklade viac ako 100 ks
7,49 € s 19% DPH
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker

Gustin. Jemný kukuričný škrob, bezgluténový.



  • Skladovanie: Skladujte v suchu!
  • Návod na použitie: Použitie: Vhodný na zahustenie polievok a omáčok, na zjemnenie koláčov, tort a na prípravu náplní a dezertov.
Zloženie

Zloženie výrobku: kukuričný škrob

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať VAJCIA a MLIEKO.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 346
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1471
Tuky [Gram] -
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] -
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 86
z toho cukry [Gram] -
Vláknina [Gram] -
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.5
Soľ (NaCl) [Gram] 0.04
Obsah balenia

1ks = 1kg

Podobné produkty
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Kukuričná krupica 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Krupica detská premium 500g, Mlyn Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,79 €
1,58 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Ryžová krupica celozrnná 300g Racionella
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,97 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
5,97 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
7,49 € s 19% DPH