Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Vegetariánske a vegánske produkty
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za LIT 7,96 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,99 € s 19% DPH
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml

100% rastlinná alternatíva smotany je univerzálna a dostupná pre každodenné varenie. Alpro ryžová alternatíva smotany na varenie je chutná a ideálna na prípravu všetkých jedál. Vyskúšajte napríklad do polievok, omáčok, cestovinových jedál alebo gratinovaných zemiakov.

Výhody Alpro ryžovej alternatívy smotany na varenie: - Prirodzene bez laktózy - 100% rastlinná - Vegetariánska Hlavnou surovinou je ryža. Zároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

FSC - Mix - FSC® C014047. Tetra Pak®. Tetra Brik®Aseptic. Tetra Pak® FSC®. 254 g e.

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte do max. 25°C. Po otvorení uchovajte v chladničke (max. 7°C) a spotrebujte do 5 dní.
  • Pri izbovej teplote
Lifestyle
  • Bez lepku
  • Vhodné pre vegánov
  • Vhodné pre vegetariánov
Zloženie

Pitná voda, Slnečnicový olej, Ryža (6,6%), Emulgátor (lecitíny (slnečnicové)), Stabilizátory (karagénan, guarová guma, xantánová guma), Morská soľ

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota394 kJ / 95 kcal
Tuky7,9 g
z toho
nasýtené mastné kyseliny0,9 g
Sacharidy5,4 g
z toho
cukry0 g
Vláknina0,0 g
Bielkoviny0,5 g
Soľ0,11 g
Laktóza0 g
Alergény

Bezgluténový. Prirodzene bez laktózy.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml 

Podobné produkty
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Mana Roots Fajné Hummus Údená paprika 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
11,78 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Edamame sójové bôby 200g Vilgain
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
15,31 €/kg
Body&Future Soya (Sójový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mana Roots Fajné Hummus Originál 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
11,78 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Mliečná kaša so 7 obilninami s jablkom a slivkami 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Nutrilon Advanced 2, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1,99 € s 19% DPH