Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Sója a sójové výrobky
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za LIT 7,56 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,89 € s 19% DPH
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml

100% rastlinná alternatíva smotany je univerzálna a dostupná pre každodenné varenie. Alpro sójová alternatíva smotany na varenie je chutná a ideálna na prípravu všetkých jedál. Vyskúšajte napríklad do polievok, omáčok, cestovinových jedál alebo gratinovaných zemiakov. Výhody Alpro sójovej alternatívy smotany na varenie: - Prirodzene bez laktózy - 100% rastlinná - Vegetariánska - S nízkym obsahom cukru Hlavnou surovinou je sója - a čo je na nej najlepšie okrem jej výnimočnej chuti? Naša sója neohrozuje dažďové pralesy a nie je geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tu sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktorú sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

FSC - Mix - FSC® C014047. Tetra Pak®. Tetra Brik®Aseptic. Tetra Pak® FSC®. 250 g e.­

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte do max. 25°C. Po otvorení uchovajte v chladničke (max. 7°C) a spotrebujte do 5 dní.
  • Pri izbovej teplote

Príprava a použitie
  • Produkt nie je určený na šľahanie.
Lifestyle
  • Bez lepku
  • Vhodné pre vegánov
  • Vhodné pre vegetariánov

Zloženie

Sójová zložka (pitná voda, lúpané sójové bôby (5,5%)), Slnečnicový olej, Cukor, Emulgátor (sacharózové estery mastných kyselín), Stabilizátory (xantánová guma, karagénan, guarová guma), Morská soľ , Aróma

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota587 kJ / 142 kcal
Tuky14,0 g
z toho
nasýtené mastné kyseliny1,6 g
Sacharidy1,2 g
z toho
cukry1,2 g
Vláknina0,6 g
Bielkoviny2,0 g
Soľ0,14 g
Laktóza0 g
Alergény

Sója

Bezgluténový. Prirodzene bez laktózy.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml 

Podobné produkty
Párky zeleninové 200g Vegárky
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Edamame sójové bôby 200g Vilgain
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
15,31 €/kg
Párky sójové 200g Vegárky
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Tempeh údený trvanlivý 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Tempeh marinovaný 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
11,78 €/kg
Mrazené Edamame sójové bôby lúpané 400g Nishi Moto
Dočasne nedostupné
1 ks
3,19 €
7,98 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Tempeh údený 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Párky sójové Vegárky 200g De Luxe
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Špekačky sójové 200g Opekačky
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Tempeh marinovaný trvanlivý 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Hami Slivka a jablko 4x100g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
8,97 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Hami batoľacie mlieko 3 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
6,63 €/kg
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
1 ks
Francúzsko
1,29 €
8,06 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1,89 € s 19% DPH