Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg

1 ks
Slovensko
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kyslé smotany
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 3,40 €
Na sklade viac ako 10 ks
10,19 € s 5% DPH
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg

Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg 

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od +4 °C do +8 °C.
Zloženie

SMOTANA, smotanová kultúra. Obsahuje živú mikroflóru.


Alergény

Mlieko

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 172
Energetická hodnota [KJ]: 709
Tuky [Gram]: 16
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 4,0
z toho cukry [Gram]: 2,4
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,9
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,14
Podobné produkty
Smotana 16% kyslá Milsy 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Smotana kyslá 20% 180g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,50 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Smotana kyslá 16% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,19 €/kg
Smotana kyslá 16% 5kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
18,19 €
3,64 €/kg
Smotana kyslá 14% pochúťková 200g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
5,75 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Milsy
1 ks
Slovensko
0,79 €
3,95 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Smotana kyslá 14% Delaktózovaná 200g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
5,75 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
4,95 €/kg
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
1 ks
Slovensko
10,19 €
3,40 €/kg
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Jogurt biely TAMI 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,59 €
3,93 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Syr Balkánsky vedierko 1,5kg Tami
1 ks
Slovensko
11,19 €
7,46 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
11,58 €/kg
Syr Niva s modrozelenou plesňou cca 2,6kg Tami
1 ks
Slovensko
24,27 €
8,99 €/kg
Jogurt čučoriedkový TAMI 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt jahodový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Jogurt čokoládový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt biely TAMI 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt čučoriedkový TAMI 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
1 ks
Slovensko
10,19 €
3,40 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
10,19 € s 5% DPH