Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Dressingy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,39 €
Na sklade viac ako 10 ks
9,39 € s 19% DPH
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
  • Studená emulgovaná omáčka. Emulgované s obsahom tuku 30% hm. Medovo nasládlý dresing s príjemnou horčicovou notou.
Značka
  • HELLMANNS
Skladovanie
  • Skladujte v suchu, pri teplote do +25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.
Príprava a použitie
  • Dressing pridajte do pripravovaného pokrmu.

 

Zloženie
  • Voda, slnečnicový olej, med (13%), horčica špeciálna (7% hm.) [ocot, horčicové semená hnedé, voda, jedlá soľ, biele víno, cukor, arómy, regulátor kyslosti (kyselina mliečna)], ocot zo sladu (pšenica), ocot, horčica (3 % hm.) (voda, horčicové semená, ocot, jedlá soľ, arómy, korenie), pasterizovaný vaječný žĺtok (2,8% hm.), modifikovaný kukuričný škrob, cukor, jedlá soľ, koncentrované jablčné pyré, invertný cukr, arómy, extrakt zo safloru, zahusťovadlo (xantánová guma), zeleninovo-ovocno-bylinný koncentrát (z citróna, mrkvy, ibišteka), antioxidant (kalcium-disodium EDTA), melasa, regulator kyslosti (kyselina citrónová), konzervačná látka (sorban draselný).
Výživové hodnoty na 100 ml
Energia 1492 kJ/361 kcal
Tuky 22 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 12 g
z toho cukry 7,04 g
Bielkoviny 0,96 g
Soľ 1,41 g
Vláknina 0,7 g
 
 
Alergény

neuvádza sa

Obsah balenia

Hmotnosť

  • 1 l
Podobné produkty
Dressing horčicové mayo 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing cesnakový 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing Cesnakový One Hand Bottle 860g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
10,22 €/kg
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg
Dressing francúzsky 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Dressing jogurtový 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing americký 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Kečup jemný One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
6,83 €/kg
Dressing Tisíc ostrovov 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Dressing Barbeque One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,25 €/kg
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Dressing Tisíc ostrovov 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Dressing Tisíc ostrovov 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Vegan Majonéza 2l Hellmann's
1 ks
Španielsko
16,69 €
8,34 €/LIT
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Majolenka originál 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,19 €
10,43 €/LIT
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Majolenka originál 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Trvalo výhodné
Cif Perfect Finish Rúra&Gril čistiaci sprej 435ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
7,10 €/LIT
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Tatárska omáčka 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,29 €
10,90 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original voda a povrchy čistič 4kg
1 ks
Európska únia
6,49 €
1,62 €/kg
Vegan Majonéza 2l Hellmann's
1 ks
Španielsko
16,69 €
8,34 €/LIT
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Domestos čistiaca pena na WC Citrus Blast 435ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
4,12 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
9,39 € s 19% DPH