Majonéza 50% 5kg Spak

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Majonézy
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 4,94 €
Na sklade viac ako 100 ks
24,69 € s 19% DPH
Majonéza 50% 5kg Spak
Majonéza 50% SPAK 5kg
Majonéza 50% SPAK 5kg

 

skladovanie
Skladujte v suchu. Po otvorení skladujte na chladnom mieste.

   

Zloženie
Repkový olej 50%, pitná voda, pasterizované vaječné žĺtky 4,8%, cukor, modifikovaný kukuričný škrob, kvasný ocot, jedlá soľ, horčičné semeno, zmes korenín, zahusťovadlo: xanthan, guar; konzervant: kyselina sorbová; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; farbivo: beta karoten, antioxidant: E385, aroma.
alergény
Výrobok môže obsahovať, sóju, vajcia, mlieko horčičné semená.
Vyživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 486
Energetická hodnota [KJ]: 2000
Tuky [Gram]: 51
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 4,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5
z toho cukry [Gram]: 3
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,8
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,4
Podobné produkty
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
Majolenka originál 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Majolenka originál 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,19 €
10,43 €/LIT
Majonéza Slaninová 5kg Lapajkove Špeciality
1 ks
Slovensko
35,29 €
7,06 €/kg
Majonéza Premium 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
18,19 €
3,64 €/LIT
Majonéza japonská 355ml Kewpie
1 ks
Poľsko
5,29 €
10,58 €/LIT
Majonéza šalátová 5kg Doma
1 ks
Slovensko
16,99 €
3,40 €/kg
Majonéza japonská 2,4l Kewpie
1 ks
Poľsko
22,29 €
9,29 €/LIT
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Majonéza Chipotle BBQ 955ml Nuevo Progreso
1 ks
Česká republika
8,89 €
9,31 €/LIT
Sojanéza 500g Lunter
1 ks
Slovensko
3,79 €
7,58 €/kg
Vegan Majonéza 2l Hellmann's
1 ks
Španielsko
16,69 €
8,34 €/LIT
Majonéza japonská 500ml Kewpie
1 ks
Poľsko
5,69 €
11,38 €/LIT
Dressing bylinkový HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Horčica plnotučná 1kg Spak
1 ks
Česká republika
3,99 €
3,99 €/kg
Dressing americký HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
14,35 €
0,29 €/ks
Kečup jemný Gourmet XXL 1,4kg Spak
1 ks
Česká republika
4,49 €
3,21 €/kg
Kečup jemný Master 900g Spak
1 ks
Česká republika
4,29 €
4,77 €/kg
Kečup jemný HB 50x30g Spak
1 KT
Slovensko
10,79 €
10,79 €/KT
Tatárska omáčka 1l Spak
1 ks
Česká republika
5,10 €
5,10 €/LIT
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Dressing francúzsky HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
SPAK Foods s.r.o.
Nádražní 623 342 01 Sušice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Dressing americký 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing francúzsky HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Horčica plnotučná 1kg Spak
1 ks
Česká republika
3,99 €
3,99 €/kg
Dressing bylinkový HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Tatárska omáčka 1l Spak
1 ks
Česká republika
5,10 €
5,10 €/LIT
Kečup jemný Master 900g Spak
1 ks
Česká republika
4,29 €
4,77 €/kg
Dressing Tisíc ostrovov 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing francúzsky 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Majonéza 50% 5kg Spak
Majonéza 50% 5kg Spak
24,69 € s 19% DPH