Orion Puzdro na pranie bielizne

1 ks
Čína
Orion Puzdro na šetrné pranie jemnej bielizne. Puzdro má zips s plastovým bežcom - nepoškodí bielizeň. Materiál: polyester. Pútko na zavesenie. Môže slúžiť tiež ako kôš na jemnú bielizeň. Rozmery: priemer 22 cm, dĺžka 33 cm. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 72 ks
Cena za ks 3,99 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,99 € s 23% DPH
Orion Puzdro na pranie bielizne

Vrecko na pranie podprsenky a inej jemnej bielizne s priemerom 22 cm a dĺžkou 33 cm so zipsom.

Bojíte sa, že práčka poškodí vaše podprsenky či jemné prádlo? Ak áno, toto púzdro z jemnej sieťky vám pomôže tento problém vyriešiť.

Je vybavené zipsom s plastovým jazdcom, nemusíte sa teda báť, že by bielizeň poškodil. Sáčok stačí naplniť, uzavrieť a vložiť do bubna práčky.

 

 

Zloženie
Polyester.
Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Šľahacia misa s poklopom 19cm
1 ks
Turecko
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Vykrajovačka Kosť veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
119,00 €/kg
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Zátka na sekt 3,5cm
1 ks
Čína
3,79 €
3,79 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Vykrajovačka Ponožka
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Puzdro na pranie bielizne
Orion Puzdro na pranie bielizne
3,99 € s 23% DPH