Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 36 ks
Cena za ks 5,99 €
Na sklade 1 ks
5,99 € s 23% DPH
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami

Orion Cestovný set v uzatvárateľnom puzdre, materiál: plast. Balenie obsahuje: spĺňa kritériá pre batožinu do lietadla (maximálny objem: 100 ml, fľaštičky aj taška sú z priehľadného plastu). Hodí sa pre prevážanie šampónov, krémov, gélov, voňaviek a iných hygienických pomôcok. Opakovane uzatvárateľné priehľadné puzdro obsahuje:1 x fľaštička so závitovým uzáverom 100 ml (pr. 3,5 cm, V. 12 cm ),1x fľaštička s dávkovačom vo viečku 90 ml (pr. 3,5 cm, V. 11 cm ),1x fľaštička s pumpičkou 100 ml (pr. 3,5 cm, V. 15 cm ),1x fľaštička s rozprašovačom 70 ml (pr. 3 cm, V. 13 cm ),2x dózička s viečkom na závit 70 ml (pr. 5 cm, V. 4,8 cm ),1x kryt na zubnú kefku a 6 ks samolepiek pre označenie.

Súprava fľaštičiek v uzatvárateľnom puzdre, ktoré využijete na viacdenné výlety, služobnú cestu, pre deti na tábor, alebo kamkoľvek, kam sa chystáte. Zo svojich obľúbených kozmetických prípravkov si vezmete len potrebné množstvo a ušetríte miesto v batožine. Tento cestovný set spĺňa kritériá pre batožinu do lietadla (maximálny objem: 100 ml, fľaštičky aj taška sú z priehľadného plastu). Hodí sa pre prevážanie šampónov, krémov, gélov, voňaviek a iných hygienických pomôcok.

Opakovane uzatvárateľné priehľadné puzdro obsahuje:

  • 1 x fľaštička so závitovým uzáverom 100 ml (pr. 3,5 cm , V. 12 cm ),
  • 1x fľaštička s dávkovačom vo viečku 90 ml (pr. 3,5 cm , V. 11 cm ),
  • 1x fľaštička s pumpičkou 100 ml (pr. 3,5 cm , V. 15 cm ),
  • 1x fľaštička s rozprašovačom 70 ml (pr. 3 cm , V. 13 cm ),
  • 2x dózička s viečkom na závit 70 ml (pr. 5 cm , V. 4,8 cm ),
  • 1x kryt na zubnú kefku a 6 ks samolepiek pre označenie.

 

 

Obsah balenia

Opakovane uzatvárateľné priehľadné puzdro obsahuje:1 x fľaštička so závitovým uzáverom 100 ml (pr. 3,5 cm, V. 12 cm ),1x fľaštička s dávkovačom vo viečku 90 ml (pr. 3,5 cm, V. 11 cm ),1x fľaštička s pumpičkou 100 ml (pr. 3,5 cm, V. 15 cm ),1x fľaštička s rozprašovačom 70 ml (pr. 3 cm, V. 13 cm ),2x dózička s viečkom na závit 70 ml (pr. 5 cm, V. 4,8 cm ),1x kryt na zubnú kefku a 6 ks samolepiek pre označenie.

Podobné produkty
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
Orion Vykrajovačka Prasa malá
1 ks
Česká republika
1,09 €
121,11 €/kg
Orion Vykrajovačka Kosť veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
119,00 €/kg
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 21x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Forma na pečenie 4x sliepočky silikón
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Spona na vtáčiky nerez 6ks
1 ks
Čína
6,29 €
1,05 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Vykrajovačka sliepočka
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
5,99 € s 23% DPH