Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm

1 ks
Čína
Orion Zátka na víno s nálevkou, rozmer: 8 x 2 cm, materiál: nerezová oceľ, plast. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Píslušentvo k vínu
Množstvo v kartóne 96 ks
Cena za kg 179,33 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,69 € s 23% DPH
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm

Zátka na víno a výlevka. Vhodná na bežné hrdlá vinných fliaš.

Rozmery: dĺžka 8 cm, priemer 2 cm.

Zloženie

Materiál: nerezová oceľ, plast.

Obsah balenia

Rozmer: 8 x 2 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
Očakávame 02.10.
1 ks
2,99 €
2,99 €/ks
Náražač plochý typ A LINDR
1 ks
Česká republika
53,99 €
59,99 €/kg
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Zátka na sekt 3,5cm
1 ks
Čína
3,79 €
3,79 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Valček na cesto 8x5cm
Očakávame 02.10.
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
Orion Vykrajovačka Prasa veľká
1 ks
Česká republika
2,79 €
126,82 €/kg
Orion Špachtľa kuchynská
1 ks
Poľsko
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
1 ks
Izrael
5,59 €
0,56 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
2,69 € s 23% DPH