Orion Chladiaca nádoba 20x12cm

1 ks
India
Orion Chladiaca nádoba, rozmer: 20 x 12 cm, materiál: nerezová oceľ. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu India
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za ks 17,39 €
Na sklade viac ako 1 ks
17,39 € s 23% DPH
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm

Dvojstenná nádoba na chladenie fliaš s vínom, sektom a rôznymi nealko nápojmi. Pomôže udržať nápoj pri servírovaní dlhšiu dobu v správnej teplote. Jednoducho vložte fľašu s nápojom do nádoby. Môžete ju tiež naplniť ľadom. Štýlový doplnok na slávnostne prestretý stôl. Jemný plastický dekor.

Nie je vhodná do umývačky.

Rozmery: priemer 12 cm, výška 20 cm.

Zloženie

Materiál: nerezová oceľ.

Obsah balenia

Rozmer: 20 x 12 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Vykrajovačka Prasa malá
1 ks
Česká republika
1,09 €
121,11 €/kg
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Forma na pečenie Torta 24x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vykrajovačka kuriatko
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Papierové servítky Perníčky 33x33cm 20ks
1 ks
Poľsko
2,49 €
0,12 €/ks
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Strúhadlo MINI 4 hrany 6,5x4x8cm
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Vykrajovačka zvonček s mašľou
1 ks
Česká republika
0,99 €
123,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
17,39 € s 23% DPH