Orion Podtácka so stojanom 6ks

1 ks
Čína
Orion Podtácka so stojanom- podložka pod pohár, hrnček... Materiál: gumovníkové drevo, korok. . Rozmery: priemer 9,5 cm, výška 1cm, 12x10x7cm. Balenie obsahuje : Súpravu 6ks + stojan.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 1,97 €
Na sklade 1 ks
11,79 € s 23% DPH
Orion Podtácka so stojanom 6ks

Štýlová sada z prírodných materiálov, ktorá zachráni váš stôl pred svetlými škvrnami. Obsahuje drevený stojan a šesť podtáciek, ktoré majú základ z gumovníkového dreva a výplň z korku.

Použitý materiál vytvára veľmi elegantný dizajn, ktorý vynikne na každom stole. Na podtácky môžete bez obáv položiť hrnček s čajom, šálku kávy či pohár vína.

 

 

Zloženie
Drevo, korok.
Obsah balenia

Balenie obsahuje : Súpravu 6ks + stojan.

Podobné produkty
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Papierové servítky Perníčky 33x33cm 20ks
1 ks
Poľsko
2,49 €
0,12 €/ks
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Vykrajovačka zvonček s mašľou
1 ks
Česká republika
0,99 €
123,75 €/kg
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
1 ks
Čína
18,99 €
18,99 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Vykrajovačka kuriatko
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Stierka hnedá 29,5cm, silikón
1 ks
Čína
4,99 €
80,48 €/kg
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Vykrajovačka Veľká noc II 3ks
1 ks
Česká republika
3,19 €
1,06 €/ks
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Podtácka so stojanom 6ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
11,79 € s 23% DPH