Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks

1 ks
Čína
Orion Podtácka v tvare ovocia. Zabráni zničeniu nábytku kolieskami od mokrých alebo orosených pohárov. Súprava 6 ks, rôzne druhy ovocia. Materiál: plast PVC. Rozmery: pr. 9 cm, v. 0,2 cm. Balenie obasahuje : 6ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 0,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,99 € s 23% DPH
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks

Malé podtácky z PVC, ktoré sú čiastočne transparentné, osviežia stolovanie s deťmi, záhradnú párty alebo piknik svojimi farbami a motívom ovocia.

Zabránia zničeniu nábytku kolieskami od mokrých alebo orosených pohárov, stlmí náraz pohára alebo hrnčeka, navyše je povrch ľahko nekĺzavý. Priemer 9 cm bude tak akurát na pohár s limonádou, domácou šťavou. Veselé farby sa skvele hodia na letné posedenie na záhrade, pri grilovačke alebo na detskú oslavu.

 

 

Zloženie
Plast.
Obsah balenia

Balenie obasahuje : 6ks.

Podobné produkty
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
1 ks
Čína
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Otvárač na konzervy Luxy 17cm
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Zátka na sekt 3,5cm
1 ks
Čína
3,79 €
3,79 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Špajdle na hamburger 15cm 50ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,06 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Strúhadlo MINI 4 hrany 6,5x4x8cm
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Vykrajovačka kuriatko
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Otvárač na konzervy kov
1 ks
Slovensko
4,19 €
83,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
2,99 € s 23% DPH