Orion Popolník nerezový 9cm

1 ks
Čína
Orion - Hit Trading Popolník. Materiál: nerez. Rozmery: 9 cm x 2,7 cm.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 2,99 €
Na sklade 1 ks
2,99 € s 23% DPH
Orion Popolník nerezový 9cm

Popolník. Materiál: nerez. Rozmery: 9 cm x 2,7 cm.

 

Zloženie

Materiál: nerez.

Obsah balenia

Rozmery: 9 cm x 2,7 cm.

Podobné produkty
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
1 ks
Čína
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
1 ks
Čína
4,09 €
1,02 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
Očakávame 02.10.
1 ks
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
1 ks
Čína
19,99 €
3,33 €/ks
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Špachtľa kuchynská
1 ks
Poľsko
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Vykrajovačka Stromček malá
1 ks
Česká republika
0,99 €
82,50 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Vykrajovačka zvonček s mašľou
1 ks
Česká republika
0,99 €
123,75 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Popolník nerezový 9cm
Orion Popolník nerezový 9cm
2,99 € s 23% DPH