Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm

1 ks
India
Orion Kuchynská zástera vzor: Bodky rozmer: 86 x 71 cm, materiál: bavlna, farebné prevedenie: červená, biela. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu India
Kategória Textil
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za ks 9,79 €
Na sklade viac ako 1 ks
9,79 € s 23% DPH
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm

Zástera kuchynská chráni oblečenie pri varení a príprave jedla v kuchyni. Zástera disponuje praktickým vreckom a v páse je na zaviazanie.

Varovanie

Odporúčame pranie na 40 °C.

 

Zloženie

Materiál: bavlna.

Obsah balenia

Rozmer: 86 x 71 cm.

Farebné prevedenie: červená, biela. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Kuchynská zástera Najlepšia Mamička 86x71cm
1 ks
India
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
 Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks béžová
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
Orion Kuchynská utierka Bodka 3ks
1 ks
India
10,49 €
44,26 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen greenish 2ks
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Orion Ľadové kocky Ovocie 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou a klipom 4,5cm
1 ks
Čína
4,19 €
380,91 €/kg
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Naberačka knedlí nerez 11cm
1 ks
India
6,59 €
81,36 €/kg
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Vykrajovačka s piestom Veľká noc 4 ks
1 ks
Čína
3,59 €
0,90 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
9,79 € s 23% DPH