Orion Kefka na nápojové slamky 24cm

1 ks
Orion Kefka na nápojové slamky, dĺžka: 24 cm, materiál: kov, plast. Balenie obsahuje: 1ks.
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 1000 ks
Cena za ks 1,19 €
Očakávame 02.10.
1,19 € s 23% DPH
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm

Kefka vám umožní dôkladne vyčistiť nápojové slamky. Tiež ju môžete využiť na fľaše s úzkym hrdlom, na čistenie vylievacích otvorov čajových kanvíc, skúmaviek, detských fliaš alebo otvoru na odvod nahromadenej vody na zadnej stene chladničky. Vďaka tomu, že nemá masívnu rukoväť ju využijete v celej dĺžke.

Rozmery: dĺžka 24 cm, priemer 1 cm.

 

Zloženie

Materiál: kov, plast.

Obsah balenia

Dĺžka: 24 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
1 ks
Čína
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
1 ks
Čína
4,09 €
1,02 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Vykrajovačka Srdce
1 ks
Česká republika
2,79 €
139,50 €/kg
Orion Otvárač na konzervy kov
1 ks
Slovensko
4,19 €
83,80 €/kg
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Spona na vtáčiky nerez 6ks
1 ks
Čína
6,29 €
1,05 €/ks
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
1,19 € s 23% DPH