Orion Puzdro na pranie podprsenky

1 ks
Čína
Orion Puzdro na pranie podprsenky a inej jemnej bielizne. Puzdro má zips s plastovým jazdcom - nepoškodí bielizeň. Materiál: polyester. Univerzálna veľkosť. Rozmery: priemer 14cm, výška 17cm. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 3,69 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,69 € s 23% DPH
Orion Puzdro na pranie podprsenky

Bojíte sa, že práčka poškodí vaše podprsenky či jemné prádlo? Ak áno, toto púzdro z jemnej sieťky vám pomôže tento problém vyriešiť.

Je vybavené zipsom s plastovým jazdcom, nemusíte sa teda báť, že by bielizeň poškodil. Sáčok stačí naplniť, uzavrieť a vložiť do bubna práčky.

 

 

Zloženie
Polyester.
Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
1 ks
Čína
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Čajítko priemer 8,5 cm
1 ks
Čína
5,99 €
130,22 €/kg
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Vykrajovačka zajačik
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Novinka
Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween
1 ks
Čína
2,02 €
134,96 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Strúhadlo MINI 4 hrany 6,5x4x8cm
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Puzdro na pranie podprsenky
Orion Puzdro na pranie podprsenky
3,69 € s 23% DPH