Orion Dekorácia Halloween diely 5ks

1 ks
Čína
Orion Dekorácia Halloween diely. Balenie obsahuje 5ks
Krajina pôvodu Čína
Kategória Party sortiment
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 0,65 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,24 € s DPH
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks

Vytvorte poriadne desivú halloweensku atmosféru s touto sadou strašidelných dekorácií v podobe častí tela. Realisticky pôsobiace prvky sú ideálne na výzdobu domácnosti, párty, tematickej oslavy, výkladu alebo fotokútika.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Papierové servítky Paw Patrol 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Cars 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Minnie 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Frozen 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Farby na tvár Slovensko 3ks
1 ks
Čína
2,39 €
140,59 €/kg
Novinka
Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween
1 ks
Čína
2,02 €
134,96 €/kg
Dekoračný nápis Happy Birthday 15 ks strieborná
1 ks
Čína
1,99 €
31,59 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové poháre Frozen 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Fanúšikovská sada Slovensko 3ks
1 ks
Čína
6,69 €
33,45 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové poháre Mickey 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Darčeková taška Vianočná guľa 26x32x10cm
1 ks
Čína
1,99 €
24,88 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové servítky Mickey 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Girlanda biela 3,6m
1 ks
Čína
1,69 €
56,33 €/kg
Papierové taniere Balóny 23cm 8ks
1 ks
Čína
3,49 €
0,44 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Paw Patrol 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Cars 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Dekoračná párty sada Happy Birthday Dinosaurs
1 ks
Čína
12,49 €
28,13 €/kg
Dekoračná párty sada Happy Birthday Jednorožec
1 ks
Čína
12,49 €
28,13 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové poháre Cars 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Dekoračný nápis Happy Birthday 15 ks zlatá
1 ks
Čína
1,99 €
31,59 €/kg
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
1 ks
Čína
18,99 €
18,99 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
3,24 € s DPH