Orion Odsávací vak Space 80x120cm

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 96 ks
Cena za ks 5,29 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,29 € s 23% DPH
Orion Odsávací vak Space 80x120cm

Orion Odsávací vak Space je vhodný pre uskladnenie sezónnych odevov, paplónov, textilných i plyšových hračiek. Odevy zároveň chránite pred roztočmi, moľami i prachom. Materiál: plast. Rozmer: 80x120 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Ak hľadáte spôsob, ako bez zbytočného miesta uložiť napríklad zimné oblečenie, lôžkoviny či textilné hračky, možným riešením je vákuový vak. Tento má rozmery 80×120 cm.

Po odsatí vzduchu z vaku pomocou vysávača či pumpičky na odsávanie vakov sa objem výrazne zmenší a vy tak ušetríte miesto v skrini. Vďaka tomu, že je vak priehľadný, budete mať lepší prehľad o jeho obsahu.

Navyše ochráni vaše oblečenie pred moľami, roztočmi i prachom.

 

 

 

Zloženie
Plast.
Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
1 ks
Čína
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
1 ks
Čína
2,69 €
179,33 €/kg
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion papier do teplovzdzdušnej fritézy 21x21cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
37,46 €/kg
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Napichovátka Halloween tekvica 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Odsávací vak Space 80x120cm
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
5,29 € s 23% DPH