Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domáce potreby
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za ks 1,87 €
Na sklade 1 ks
7,49 € s 23% DPH
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks

Orion Lopta na pranie bielizne. Opakované použitie. Možno použiť do 60 °C. Materiál: plast PP, nylon. Rozmery: priemer 5cm. Balenie obsahuje: 4ks.

Loptičky na pranie sú praktickým a ekonomickým pomocníkom pri praní bielizne. Vďaka svojmu povrchu odstránia efektívne a jednoducho nečistoty z vášho oblečenia. Jemné očká na seba šetrne nabalia vlasy, chĺpky, zvieracie chlpy, vlákna z iného oblečenia, prach a žmolky. Neničia ani jemné látky. Ideálne na pranie vlnených svetrov. Zbavíte sa žmolkov.

Loptičky sú netoxické, nealergické, vyrobené z PP plastu a nylonu, navyše sa dajú dlhodobo a opakovateľne použiť. Zosilňujem účinok pracieho prostriedku, chránia vašu práčku a predlžujú jej životnosť, pretože nečistoty priľnú na loptičkách a nezanášajú odtok práčky. Pred ďalším použitím ich iba mechanicky očistíte – odstránite nečistoty.

Veľmi jednoduché použitie – iba ich vložíte do bubna práčky s bielizňou a zapnete bežný prací cyklus. Možno ich použiť do 60 °C.

 

 

Zloženie
Plast PP, nylon.
Obsah balenia

Balenie obsahuje: 4ks.

Podobné produkty
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
1 ks
Čína
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač skiel 650ml
1 ks
Česká republika
3,59 €
55,23 €/LIT
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Trvalo výhodné
Coyote rozmrazovač zámkov 50ml
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/LIT
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Šľahacia misa s poklopom 19cm
1 ks
Turecko
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/ks
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Spona na vtáčiky nerez 6ks
1 ks
Čína
6,29 €
1,05 €/ks
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Naberačka na zmrzlinu
1 ks
Česká republika
2,29 €
45,80 €/kg
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Vykrajovačka Prasa veľká
1 ks
Česká republika
2,79 €
126,82 €/kg
Orion Napichovátka Halloween tekvica 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Vykrajovačka Kosť veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
119,00 €/kg
 Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks béžová
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Valček na cesto Veľká noc 16cm
1 ks
Poľsko
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
7,49 € s 23% DPH