Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks

1 ks
Česká republika
Orion Samolepky na dózy so slovenským textom. Štvorcový a obdĺžnikový tvar ,Biele. Rozmery: 1 samolepka 4,7x4,7 cm a 4,7x2,5 cm. Možno použiť na dózy, na sklenené dózy, koreničky...Balenie obsahuje : 47 ks samolepiek.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za ks 0,07 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,49 € s 23% DPH
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks

Biele samolepky s bielym rámčekom sú vhodné na označenie dóz, fliaš, koreničiek a potravinových boxov. Sypké aj tekuté pochutiny budú prehľadne uložené v zásuvkách a špajze, navyše budú mať šmrnc. Štvorcová papierová samolepka s lamináciou má veľkosť 4,7x4,7 cm, menšia obdĺžniková 4,7x2,5 cm.

V balení sú 3 archy (celkom 47 samolepiek) s najpoužívanejšími surovinami, nájdete tu napr. múku, cukor, strukoviny, strúhanku, orechy, ale aj rôzne druhy voňavého korenia.

 

 

Zloženie
Papier.
Obsah balenia

Balenie obsahuje : 47 ks samolepiek.

Podobné produkty
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Čajítko priemer 6,5 cm
1 ks
Čína
5,59 €
215,00 €/kg
Orion Handra na podlahu 54x58cm
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Forma na pečenie 4x sliepočky silikón
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
1 ks
Čína
5,59 €
5,59 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
1 ks
Čína
4,09 €
1,02 €/ks
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Pohár-kýblik popcorn 3,4l mix plast
1 ks
Turecko
4,99 €
25,72 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
3,49 € s 23% DPH