Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm

1 ks
Čína
Orion Luxy Škrabka, rozmer: 17 x 6,5 cm, materiál: pochrómovaný kov. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 72 ks
Cena za ks 5,69 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,69 € s 23% DPH
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm

Kuchynská škrabka z luxusnej rady LUXY. Elegantná, veľmi pevná a odolná škrabka ľahko a rýchlo očistí mäkké aj tvrdé ovocie, zeleninu. Materiál: pochrómovaný kov. Hrot na odstránenie hlbších nečistôt.

Rozmery: dĺžka škrabky je 17 cm, šírka škrabky je 6,5 cm. Je vhodná do umývačky na riad.

 

Zloženie

Materiál: pochrómovaný kov.

Obsah balenia

Rozmer: 17 x 6,5 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
1 ks
Čína
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Ľadové kocky Ovocie 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Vykrajovačka zvonček s mašľou
1 ks
Česká republika
0,99 €
123,75 €/kg
Orion Vykrajovačka Ponožka
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Nožnice na prepeličie vajíčka
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vykrajovačka s piestom Veľká noc 4 ks
1 ks
Čína
3,59 €
0,90 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 24x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Handra na podlahu 54x58cm
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
5,69 € s 23% DPH