Orion Odstredivka na šaláty 26cm

1 ks
Turecko
Orion Odstredivka na šaláty je praktický pomocník na kvalitné umytie šalátov, ovocia a zeleniny v kuchyni. Materiál: vysoko kvalitný a odolný plast. Rozmery: priemer 26 cm, výška 17 cm. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Turecko
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za ks 12,99 €
Na sklade 1 ks
12,99 € s 23% DPH
Orion Odstredivka na šaláty 26cm

Pokiaľ nemáte radi, keď čerstvý šalát plný vody zriedi zálievku a tak trochu v tej vode pláva aj pri servírovaní, máme šikovného pomocníka.

Šalát, ovocie alebo zeleninu umyjete, vložíte do odstredivky z odolného plastu a behom chvíle máte perfektne pripravené suroviny na ďalšie spracovanie do šalátov, múčnikov a pod. Jednoduché a rýchle čistenie vďaka vyberaciemu košu.

Možno ju použiť aj na zbavenie prebytočnej vody u praných byliniek, ktoré chceme mať rýchlejšie pripravené na sušenie.

 

 

Zloženie
Plast.
Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 24x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Šľahacia misa s poklopom 19cm
1 ks
Turecko
6,29 €
6,29 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Valček na cesto 8x5cm
Očakávame 02.10.
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
Orion Vykrajovačka sliepočka
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Špajdle na hamburger 15cm 50ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,06 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Vykrajovačka kuriatko
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Odstredivka na šaláty 26cm
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
12,99 € s 23% DPH