Orion Vykrajovačka Ponožka

1 ks
Česká republika
Orion Formička na vykrajovanie PONOŽKA. Materiál: nerez. Rozmery: 5x5,5x1,5 cm. Je vhodná do umývačky na riad. Balenie obsahuje 1 ks
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Formy na pečenie a vykrajovačky
Cena za kg 198,34 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,19 € s 23% DPH
Orion Vykrajovačka Ponožka

Orion Formička na vykrajovanie PONOŽKA. Materiál: nerez. Rozmery: 5x5,5x1,5 cm. Je vhodná do umývačky na riad.



Podobné produkty
Orion Cukrárský košíček 2x2,5cm 200ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 50x30mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,45 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 35x20mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,19 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
1 ks
Čína
4,09 €
1,02 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen greenish 2ks
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Otvárač na konzervy kov
1 ks
Slovensko
4,19 €
83,80 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Vykrajovačka Ponožka
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Pečiatka na pečenie Veľká noc
1 ks
Čína
8,19 €
1,37 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Zátka na sekt 3,5cm
1 ks
Čína
3,79 €
3,79 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vykrajovačka Ponožka
Orion Vykrajovačka Ponožka
1,19 € s 23% DPH