Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm

1 ks
Čína
Orion Luxy Krájač na vajíčka rozmer: 9,5 x 11,5 cm, materiál: pochromovaný kov. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 8,89 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,89 € s 23% DPH
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm

Krájač vajec z luxusnej rady LUXY Vám rýchlo a jednoducho nakrája vajíčko na šestiny, na plátky, poprípade na drobné kostičky. Materiál: pochromovaný kov, plast. Rozmery: 9,5x11,5x4 cm. Vhodný do umývačky na riad.

 

 

Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Špachtľa kuchynská
1 ks
Poľsko
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Pečiatka na pečenie Veľká noc
1 ks
Čína
8,19 €
1,37 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Špajdle na hamburger 15cm 50ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,06 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
8,89 € s 23% DPH