Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix

1 ks
Poľsko
Orion Lopatka na smeti s gumou a metlička. Možnosť zavesenia. Materiál: plast, guma. Rozmery: lopatka (šíra 23 cm, dĺžka 33 cm), metlička (dĺžka 27 cm).
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Lopatky a kefy
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za ks 3,19 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,19 € s 23% DPH
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix

Lopatka na smeti s gumou a metlička. Možnosť zavesenia.

Rozmery: lopatka (šíra 23 cm, dĺžka 33 cm), metlička (dĺžka 27 cm).

Upozornenie

Produkt je dostupný vo viacerých farbách. Prosím berte na vedomie, že farbu nie je možné zvoliť ľubovoľne. Ak si objednáte viacero z tohto druhu tovaru, pokúsime sa pri vyskladňovaní vybrať z rôznych farieb, za predpokladu ich dostupnosti.

 



Zloženie

Materiál: plast, guma.

Obsah balenia

Rozmery: lopatka (šíra 23 cm, dĺžka 33 cm), metlička (dĺžka 27 cm).

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Vileda zmeták a lopatka 2v1
1 ks
Taliansko
4,89 €
21,45 €/kg
Orion Kefa (Kartáč) s rukoväťou 3x10x5,5cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Kefa (Kartáč) s rukoväťou 5,5x13x7,5cm
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 21x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Vykrajovačka Veľká noc II 3ks
1 ks
Česká republika
3,19 €
1,06 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Otvárač na konzervy Luxy 17cm
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion papier do teplovzdzdušnej fritézy 21x21cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
37,46 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
Orion Vykrajovačka Stromček malá
1 ks
Česká republika
0,99 €
82,50 €/kg
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Šablóna zdobiaca na kávu set 6ks
1 ks
Čína
1,85 €
132,15 €/kg
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix
3,19 € s 23% DPH