Orion Kuchynská odmerka 0,06 l

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 72 ks
Cena za ks 1,99 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,99 € s 23% DPH
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l

Orion Kuchynská odmerka s objemom 0,06 l výška: 6cm, materiál: papier, farebné prevedenie: transparentná. Balenie obsahuje: 1ks.

Odmerka - odlievka sa Vám bude hodiť, ak potrebujete odmerať malé množstvo tekutiny. Materiál: plast. Rozmery: objem 0,06 l, 6x6x7 cm.

 

 

Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Napichovátka Halloween tekvica 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Vykrajovačka s piestom Veľká noc 4 ks
1 ks
Čína
3,59 €
0,90 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Pečiatka na pečenie Veľká noc
1 ks
Čína
8,19 €
1,37 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion papier do teplovzdušnej fritézy 16cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
48,50 €/kg
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Forma na pečenie 4x sliepočky silikón
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 21x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1,99 € s 23% DPH