Orion Vykrajovačka Anjel veľká

1 ks
Česká republika
Orion Vykrajovačka ANJEL. Materiál: nerez. Rozmery: 4x4,6x1,5 cm. Balenie obsahuje 1ks.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Formy na pečenie a vykrajovačky
Cena za kg 198,34 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,19 € s 23% DPH
Orion Vykrajovačka Anjel veľká

Orion Vykrajovačka ANJEL. Materiál: nerez. Rozmery: 4x4,6x1,5 cm.

Podobné produkty
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Novinka
Orion Forma na pečenie 6xHalloween tekvica silikón
1 ks
Čína
5,52 €
42,79 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 35x20mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,19 €
0,01 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 50x30mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,45 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Cukrárský košíček 2x2,5cm 200ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion papier do teplovzdzdušnej fritézy 21x21cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
37,46 €/kg
Orion Otvárač na konzervy Luxy 17cm
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Špajdle na hamburger 15cm 50ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,06 €/ks
Orion Vykrajovačka zajačik
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Vykrajovačka Sob
1 ks
Česká republika
2,59 €
117,73 €/kg
Novinka
Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween
1 ks
Čína
3,24 €
58,98 €/kg
Orion Vykrajovačka Stromček veľká
1 ks
Česká republika
2,09 €
104,50 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen greenish 2ks
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Otvárač na konzervy kov
1 ks
Slovensko
4,19 €
83,80 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Ľadové kocky Ovocie 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Servírovacia lopatka nerezová
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vykrajovačka Anjel veľká
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1,19 € s 23% DPH