Orion Hrnček Home 0,38l 2ks

1 ks
Čína
Orion Hrnček Home s objemom 0,38l, rozmer: 10 x 8,5 cm, materiál: porcelán, farebné prevedenie: šedá, hnedá. Balenie obsahuje: 2ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za ks 4,20 €
Na sklade 1 ks
8,39 € s 23% DPH
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks

Hrnček s uchom s dekorom. Vhodný do umývačky riadu . Balenie obsahuje hnedý a šedý hrnček.

Rozmery: objem 0,38 l, priemer hrnčeka je 8,5 cm, výška hrnčeka je 10 cm.

Zloženie

Materiál: porcelán.

Obsah balenia

Rozmer: 10 x 8,5 cm.

Farebné prevedenie: šedá, hnedá. Balenie obsahuje: 2ks.

Podobné produkty
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Pohár-kýblik popcorn 3,4l mix plast
1 ks
Turecko
4,99 €
25,72 €/kg
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Valček na cesto 8x5cm
Očakávame 02.10.
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
2,59 €
129,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
8,39 € s 23% DPH