Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón

1 ks
Čína
Nepriľnavá hnedá silikónová forma na rýchle pečenie 14 ks malých sušienok alebo na výrobu originálnych čokoládových praliniek veľkonočných tvarov.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Formy na pečenie a vykrajovačky
Cena za kg 92,79 €
Na sklade 1 ks
3,99 € s 23% DPH
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón

 Ak ste milovníkom kvalitnej horkej čokolády alebo jemných mliečnych praliniek, ktoré sa rozplynú na jazyku, tak táto nepriľnavá forma s veľkonočnými tvarmi vás určite poteší. Stačí rozpustenú čokoládu naliať, pridať obľúbené ingrediencie, orechy, sušené ovocie, sušenú levanduľu a pod. a nechať stuhnúť v chladničke. Jednotlivé vajíčka, zajačiky a kačičky z pružnej formy jednoducho vylúpnete. Alebo ju použite na pečenie drobných maslových sušienok ku káve pre vašu milovanú polovičku. Výhody silikónových foriem na pečenie: pružné a skladné, pralinku je možné ľahko vylúpnuť pečenie je rýchle a rovnomerné odolné - znesú teplotu v rozmedzí od -40 °C do +220 °C nepreberajú vôňu ani chuť použitých potravín bez pracného vysypávania, vyklepávania a umývania jednotlivých formičiek možno ich vložiť do mrazničky aj do mikrovlnnej rúry sú vhodné aj do umývačky

Vinárstvo:  

Odroda:  

Farba:  

Cukornatosť:  

Typ:  

Oblasť:  

Krajina:  

Obsah alkoholu:  %

Párovanie s jedlom:  

Zloženie
Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]  
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL  
Tuky [Gram]  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]  
z toho cukry [Gram]  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]  
Soľ (NaCl) [Gram]  
Podobné produkty
Orion Cukrárský košíček 2x2,5cm 200ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 50x30mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,45 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 35x20mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,19 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Novinka
Orion Forma na pečenie 6xHalloween tekvica silikón
1 ks
Čína
5,52 €
42,79 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Handra na podlahu 54x58cm
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Napichovátka Halloween tekvica 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Vykrajovačka sliepočka
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
3,99 € s 23% DPH