Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou

1 ks
Čína
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou a s krytom pre bezpečné uloženie. Vhodné pre jemné strúhanie syrov, čokolády, zázvoru, chrenu, citrónovej kôry, cesnaku, muškátového orieška, zeleniny . Materiál: nerezová oceľ 430, plast. Rozmery: šírka 4 cm, dĺžka 38 cm.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 5,99 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,99 € s 23% DPH
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou

Jemné nerezové strúhadlo sa stane praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Má dostatočne širokú, zaoblenú rukoväť, ktorá sa pohodlne drží. Spodná časť je opatrená opierkou, brániacou kĺzaniu strúhadla.

Jednoručné ploché strúhadlo je vhodné na strúhanie citrónovej kôry, tvrdých syrov, napr. parmezánu, čokolády, chrenu, cesnaku, zázvoru i muškátového orieška.

Je možné ho umývať v umývačke. Proti otupeniu a k uloženiu do zásuvky je doplnené plastovým krytom, je možné ho tiež zavesiť na háčik, napr. na šikovný závesný systém nad kuchynskou doskou.

 

 

Zloženie
Nerezová oceľ.
Obsah balenia

Balenie obsahuje : 1ks.

Podobné produkty
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Vykrajovačka Sob
1 ks
Česká republika
2,59 €
117,73 €/kg
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Pohár-kýblik popcorn 3,4l mix plast
1 ks
Turecko
4,99 €
25,72 €/kg
Orion Špachtľa kuchynská
1 ks
Poľsko
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Pečiatka na pečenie Veľká noc
1 ks
Čína
8,19 €
1,37 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Valček na cesto Veľká noc 16cm
1 ks
Poľsko
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 24x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
5,99 € s 23% DPH